השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

חיבור אתר מכירה אינטרנטי עם קופה

"מערכת אופק מתממשקת לפלטפורמה אתרי Ecommerce  WooCommerce ובכלל אל כל סוגי מערכות המבוססות WordPress בצורה טבעית ו- Online.

קבלת הזמנות מהאתר ישירות אל מערכת משרד אחורי של חברת אופק

הכוללת תשלום או חלק מהתשלום בעבור ההזמנה, עדכון מוצרים באתר המלאי , מחירים כמות ועוד."

בעלי חנויות ועסקים רבים מחפשים אחר הדרכים היעילות ביותר לשיפור ושדרוג פעילותם על בסיס יומיומי. אחת הדרכים הללו תהיה בחיבור של אתרכם וסנכרון שלו עם הקופה הרושמת שלכם. צעד פשוט וקל זה מאפשר לרבים לעבוד בצורה נוחה ואפקטיבית הרבה יותר וללא ספק משפר את יכולת התפוקה של העסק והיעילות שבהענקת המענה האיכותי עבור כל בקשה והזמנה מרחוק של הלקוח.

חברת אופק מעמידה לרשות לקוחותיה ממשק ידידותי וקבוע אשר טומן בחובו מגוון יתרונות חשובים. הוא מצליח לסנכרן ביעילות בין מסד הנתונים של בית העסק אתר המכירה האינטרנטי של העסק שלכם. בכך למעשה מעניק לכם את האפשרות לשלוט ביעילות במלאי ולהיות עם אצבע על הדופק בכל רגע נתון.

המערכת הייחודית של חברת אופק מקבלת הזמנות ששולמו במלואן או בחלקן באתר המכירה האינטרנטי ומעבירה אותן למשרד האחורי בקופה שלכם לביצוע ושליחת ההזמנה ללקוח. בנקודה זו למעשה טמון היתרון המשמעותי של מערכת זו – שהרי היא יוצרת מציאות חדשה ונוחה מאוד בה ניתן יהיה לקבל מידע זמין ועדכני אודות המלאי והמחיר של מגוון הזמנות באתר בכל רגע נתון הודות לבדיקה קצרה במשרד האחורי.

לקוחותיה של חברת אופק כבר נהנים ממשק ייחודי ואפקטיבי זה וגילו זה מכבר כי פעילות אונליין זו מבטיחה יכולת טיפול מהירה ומידית בהזמנות ומעקב מבוקר על מלאי החברה בכל רגע נתון.

קופה ממוחשבת לחנות בגדים אופק מערכות

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

שירותים נוספים

חשבונית ירוקה

בשנים האחרונות אנו רואים מהפכה של ממש בעולם הצרכנות ובמודעות הסביבתית שלנו. בעוד שלקוחות רבים, וכולנו ביניהם, נאלצו להתמודד עם אובדן קבלות או דהייה מה...

להמשך קריאה

קופות ממוחשבות

מערכת קופה המבוססת על מערכת כוללת מחשב מבוסס Windows עם מסך מגע.  מדפסות מטיפוס HEAVY DUTY, זאת תוך שילוב עם מגירת כסף ואפשרות לחיבור קורא בר-קוד שולח...

להמשך קריאה

מסוף סליקה

מכשיר מותאם לסליקת אשראי בתקן החדש EMV ובעל סטנדרט אבטחה PCI 3.1 המסוף מאפשר סליקת כרטיסי אשראי וכרטיסים חכמים בצורה אמינה בטוחה ומהירה.

להמשך קריאה
קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
WhatsApp chat
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support