השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

קופה רושמת חכמה

קופה חכמה הינה פתרון מעולה לייעול עסק – בין אם הוא גדול, קטן או מתנהל מהבית. בנוסף, אם ברצונכם להציב דוכן שלכם באחד השווקים בסופי שבוע, ישנן קופות חכמות ניידות שיאפשרו לכם לשרת את הלקוחות כמו גם לשלוט על המידע הכלכלי כמו גם על כמות המוצרים שהבאתם אתכם. אין ספק שהטכנולוגיה הביאה עמה, לאורך השנים האחרונות, פיתוחים רבים המקלים אלינו רבות – ומשפרים באופן משמעותי את העסקים שלנו ומקדמים אותם הלאה לעתיד ורוד יותר.

קופה חכמה: סוגים שונים ומחיריהם

לבחור קופה לעסק הינו תהליך לא פשוט, וכולל פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון עבור אופי העסק שלכם. במקביל, למחיר הקופה החכמה ישנה השפעה עצומה, משום שאתם נאלצים לעמוד בתקציב מסוים והדוק – ומשתדלים לא לחרוג ממנו עד כמה שניתן. בהתאם לכך, חשוב לדעת כי ישנם סוגי קופות מתקדמות שונות – והמחיר שלהן מושפע בהתאם לפונקציות שהן מחזיקות. לפני שאתם בודקים ומשווים מחירים, חשוב להבין, ראשית, לאיזו קופה אתם זקוקים? נבדוק את מגוון הקופות החכמות הקיימות:

  • קופה אינטרנטית – מדובר בקופה שביכולתה להתממשק עם האינטרנט ועם הפלטפורמות השונות הקיימות בעולם זה. חשוב לקחת בחשבון שיש צורך גם בבטרייה חזקה ועמידה לשעות עבודה ארוכות.
  • קופה ניידת ואלחוטית – קופה זו תסייע, במרבית המקרים, לאלו הפותחים נקודות מכירה זמניות לשעות בודדות או למספר ימים וזקוקים לקופה שתסייע להם במכירות. עם זאת, קופה ניידת שהיא גם אלחוטית תסייע לכם בהיבטים רבים – הרבה מעבר למצופה: קריאה מוצפנת של כרטיס האשראי, לצד סריקה של הברקוד.
  • קופה רושמת באנדרואיד – משום שקופה זו מתבססת על טכנולוגית ענן, היא מאפשרת לכלל העובדים ולמנהלים לגבות נתונים ומסמכי עבודה חשובים באמצעות הרשת – ולהגיע אליהם מכל נקודה ומקום ברחבי המדינה – והעולם.

לבחור את הציוד המתאים – ולעמוד בתקציב

בין אם מדובר בדיווח על מלאי חסר, כניסה או יציאה ממשמרת, או ניהול חשבונות – קנייה של קופה רושמת חכמה תסייע לעסק שלכם באופן משמעותי. בסיוע המקצועי והמבחר המרשים שקיים אצל אופק מערכות תוכלו למצוא את הקופה החכמה המתאימה עבורכם.

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

מאמרים נוספים

חשבונית ירוקה

בשנים האחרונות אנו רואים מהפכה של ממש בעולם הצרכנות ובמודעות הסביבתית שלנו. בעוד שלקוחות רבים, וכולנו ביניהם, נאלצו להתמודד עם אובדן קבלות או דהייה מה...

להמשך קריאה

קופות רושמות ברעננה

למה דווקא קופות רושמות ברעננה עם אופק? פשוט בגלל שבשום מקום אחר לא תוכלו לקבל שירות כל כך אטרקטיבי עם קופות כל כך איכותיות כמו באופק מערכות ! אנחנו עו...

להמשך קריאה
קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
WhatsApp chat