השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

קופה רושמת להשכרה

מדוע לחשוב על קופה רושמת להשכרה?

כמעט בכל יום מגיעים אלינו לקוחות חדשים ושואלים אותנו – למה דווקא להשכיר קופה רושמת ממוחשבת ולא לרכוש אחת ? אנחנו תמיד עונים להם שבסופו של דבר, ללונג ראן – אין ספק שרכישה של קופה רושמת היא עדיפה על השכרה.

אז קודם כל צריך להבין מה היא המשמעות של ההשכרה – למה בעצם אנחנו משכירים קופה רושמת?

רוב העסקים אשר משכירים קופה רושמת עושים זאת בעיקר בגלל העובדה שהם לא יודעים עד מתי הם יחזיקו בתור עסק, או כאלה שפותחים עסקים זמניים בידיעה שהם הולכים לסגור אותם בשלב מסוים.

אם העסק שלך לא עונה על 1 מהקטגוריות הללו, אתה פשוט לא צריך קופה רושמת להשכרה! ההפך הוא הנכון, עדיף לך לרכוש.

אם כבר רוכשים – אז איזה קופות רושמות יש לשוק להציע?

השוק רווי במספר רב של קופות רושמות ממוחשבות מכל הסוגים – יש קופות שמתאימות לעסקים קטנים ויש כאלה קופות שמתאימות לעסקים בינוניים… הדבר הבטוח הוא שאין קופה רושמת שמתאימה ספציפית לעסק שלך, אתה צריך לדעת כיצד לבחור את הקופה שתתאים הכי טוב בהתאם למה שאתה צריך ולפי הפיצ'רים ההכרחיים.

באילו צבעים מגיעה כל קופה רושמת?

הצבעים משתנים – לרוב הצבעים מגיעים סטנדרטיים, אבל יש הרבה מאוד סוגים שונים של צבעים שיכולים להתאים לעסק שלך – זה לא משנה אם יש לך ספא , פיצרייה, חנות מתנות או כולבו – הקופה הרושמת שלך יכולה להתאים לסגנון החנות או שיכולה גם שלא, בסופו של דבר זה שיקולים פיננסיים \ עיצוביים שלך.

דוגמה לכמה קופות רושמות בצבעים שונים :

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

מאמרים נוספים

חשבונית ירוקה

בשנים האחרונות אנו רואים מהפכה של ממש בעולם הצרכנות ובמודעות הסביבתית שלנו. בעוד שלקוחות רבים, וכולנו ביניהם, נאלצו להתמודד עם אובדן קבלות או דהייה מה...

להמשך קריאה

קופות רושמות ברעננה

למה דווקא קופות רושמות ברעננה עם אופק? פשוט בגלל שבשום מקום אחר לא תוכלו לקבל שירות כל כך אטרקטיבי עם קופות כל כך איכותיות כמו באופק מערכות ! אנחנו עו...

להמשך קריאה
קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
WhatsApp chat