השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

  תוכנה לניהול עסק

  תוכנה לניהול עסק קמעונאות וסיטונאות

  • ניהול עובדים: כרטיס עובד,שעות עבודה , טביעת אצבע, מעקב עמלות מוכר.
  • ניהול מבצעים שונים ומגוונים: פריט ללא הנחה, פריט ללא כפל מבצעים ועוד
  • ניהול מועדון לקוחות: מועדון לקוחות הכולל אופציה למעקב אחר רכישות לקוח, צבירת נקודות עבור לקוח, משלוח SMS ודוא"ל בתפוצה רחבה, מעקב אחר ימי הולדת וכיו"ב.
  • ניהול מלאי וספירות מלאי: המערכת מאפשרת ניהול רבבות פריטים המאופיינים במספר רב של אופנים, ניהול קודים חליפים עצי מוצר ברקוד ומחירונים שונים צמודי שערי מט"ח. ניהול מספר רב של מחסנים אם תיאום של העברות ביניהם ניהול ספירות מלאי גם ע"י חיבור מסופונים או ע"י ספירה בקורא ברקוד וכמובן הקלדה למודל ספירות מלאי קיימים דוחות ערך מלאי ודוחות הפרשים בין הספירות לצד מערכת המלאי קיימים דוחות מובנים החל מרשימות פריטים תוך נבירה בתוך הנתונים למציאת רווח גולמי של הפריטים זמינות פריטים מלאי מת והמלצות להזמנה.
  • שיווק: המערכת כוללת מודל סיטונאות החל מהצעות מחיר הזמנות תעודות משלוח וחשבוניות ניהול אובליגו לקוחות חכם בדיקת יתרת לקוח עדכנית.
  • רשומון ייבוא
  • רכש

  תוכנה לניהול עסק אופק מערכות

  תוכנה לניהול עסק מצליח

  מותג מצליח ויוקרתי הוא לא עניין של מוצר מנצח (אף על פי שאתם חייבים להחזיק מוצר מנצח בשביל לשבור את השוק), כמו שמדובר על ניהול נכון של ארגון לטווח הארוך. ניהול, הוא עניין של שליטה במידע. על כן כל מנהל אשר מעוניין להביא את בית העסק שלו אין מצב שיא ההצלחה, ישמח להתקין תוכנה לניהול עסק שבה ניתן לשלוט בכל המידע בצורה ברורה ופשוטה. נכון להיום, ישנן תוכנות מורכבות מאוד עם מגוון רחב של פרמטרים, אותן אתם יכולים לנצל על מנת לנהל את המידע בבית העסק שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לרכוש תוכנה לניהול העסק, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אופק מערכות מחשבים. אנו נמצא ביחד איתכם את התוכנה המתאימה לעסק שלכם.

  מדוע חשוב להחזיק תוכנה לניהול עסק?

  תוכנה לניהול עסק היא בעצם כלי העבודה המרכזי של כל אדם אשר מעוניין להחזיק במידע בתוך הארגון. בדרך כלל השימוש המרכזי של תוכנה לניהול עסק בא לידי ביטוי בקרב דרג מקבלי ההחלטות בארגון, בצורה הרבה יותר משמעותית. תוכנה לניהול עסק תאפשר לכם לקבל תמונת רוחב של פעילות החברה, כך שאתם תוכלו לקחת החלטות אסטרטגיות מתוך בחינה מושכלת של פני הדברים והבנה של המצב הכלכלי והמקצועי של החברה שלכם.

  יחד עם זאת, גם עסקים קטנים יכולים לנצל את השירותים של תוכנה לניהול עסק. בין שמדובר על ניהול המידע השוטף מהקופות בעסק, ובין שמדובר על יצירת מערכות ניהול מלאי וסנכרון עם ספקים שונים. אם אתם מאשרים לטכנולוגיה לקחת חלק בפעילות המקצועית של העסק שלכם, יהיה קל הרבה יותר לפנות זמן יקר של עבודה לטובת פיתוח אישי ועסקי של כל הצוותים שלכם. כמו כן, חשוב להחזיק תוכנה לניהול עסק רק בשביל לבצע תיעוד הרבה יותר קפדני של הנעשה בעסק ולמנוע מצב של טעויות שיעלו לכם בעתיד המון כסף.

  תוכנה לניהול עסקים מספקת שליטה במידע אשר מביאה לתוצרים מוצלחים יותר

  איך שלא תסתכלו על זה, ידע הוא כוח שאתם יכולים לנצל לטובת העסק שלכם. בדיוק מסיבה זו עסקים רבים בישראל כיום בוחרים לפנות לעזרת תוכנה לניהול עסק, בשביל להפוך לעסקים הרבה יותר יעילים. כעת כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אופק מערכות מחשבים, ולמצוא את המערכת הנכונה ביותר לבית העסק שלכם, מתוך מגוון רחב של מערכות קיימות.

   

  תוכנה לניהול עסק

   

  שאלות תשובות

  איך שימוש בתוכנה לניהול עסק יכולה לתרום לצמיחתו?

  תוכנה לניהול עסק מרכזת את כל הפרטים והמידע החשוב של העסק מכל הבחינות כגון כלכלית, לוגיסטית ומנהלית. באמצעות תוכנה ייעודית לניהול לבעל העסק ישנה שליטה מלאה ומאפשרת לו לעקוב אחר ההתנהלות העסקית ומכאן הסקת מסקנות לגבי דברים שצריכים לשפר או לשמר. 

  איך בוחרים בתוכנה לניהול עסק?

  חשוב לבחור תוכנה המותאמת לאופי של העסק שלכם ולצרכיו. מומלץ להתייעץ באנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום שיסייעו לכם לבחור את התוכנה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם.

  אילו שירותים מספקת תוכנת ניהול לעסק?

  ניהול מערכת עובדים, ניהול מועדון לקוחות, מערכת ניהול וספירות מלאי, מערכות ייבוא וסנכרון מול ספקים ועוד. 

  קופה ממוחשבת לחנות בגדים אופק מערכות

  השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

   שירותים נוספים

   חשבונית ירוקה

   בשנים האחרונות אנו רואים מהפכה של ממש בעולם הצרכנות ובמודעות הסביבתית שלנו. בעוד שלקוחות רבים, וכולנו ביניהם, נאלצו להתמודד עם אובדן קבלות או דהייה מה...

   להמשך קריאה

   קופות ממוחשבות

   מערכת קופה המבוססת על מערכת כוללת מחשב מבוסס Windows עם מסך מגע.  מדפסות מטיפוס HEAVY DUTY, זאת תוך שילוב עם מגירת כסף ואפשרות לחיבור קורא בר-קוד שולח...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
   WhatsApp chat
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support